FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Pytania na temat Grupy VIP

Nad Analizami Technicznymi oraz Fundamentalnymi pracuje grupa specjalistów, z kilkuletnim doświadczeniem na rynku kryptowalut. Analizujemy rynek każdego dnia wyszukując nowych projektów i okazji do zarobku. Na naszej drodze wraz z wieloma dobrymi decyzjami popełnialiśmy również wiele błędów, za które płaciliśmy własnymi środkami. Pozwoliło nam to zdobyć doświadczenie, którym teraz dzielimy się teraz z innymi.

Dołączając do naszej grupy otrzymasz profesjonalne materiały edukacyjne, które pozwolą Ci zredukować błędne decyzje i uchronią Twój kapitał przed ewentualnymi stratami.

Nasza grupa zrzesza ekspertów w dziedzinie analizy technicznej i fundamentalnej. Na bieżąco obserwujemy nadchodzące wydarzenia w świecie kryptowalut.

Każdy ruch kursu na rynku ma swój powód. Dołączając do nas nauczymy Cię inwestować w sposób przemyślany, dający duże szanse na zarobek. Będąc ciągle pod naszą opieką, zawsze możesz zapytać o nurtujące Cię sprawy na naszym Telegram’owym chacie technicznym.

Na bieżąco robimy podsumowanie naszych sygnałów, na podstawie którego liczymy skuteczność. Niezależnie od rynku nasza skuteczność utrzymuje się powyżej 90%!

Część sygnałów publikujemy również na naszym Discordzie oraz darmowej grupie Telegramowej, na której każdy może się przekonać o naszym profesjonalizmie i skuteczności.

Ponadto nasza skuteczność była sprawdzana przez największy w Polsce portal inwestycyjny Comparic. Zapraszamy do artykułu napisanego o nas przez traderów Comparic.

Ilość sygnałów na Discordzie jest mocno uzależniona od rynku jednak minimum dzienne to 3 sygnały.

Głównie działamy na Bittrex, Binance oraz KuCoin. Ponadto na bieżąco monitorujemy zachowanie najpopularniejszych kryptowalut oraz publikujemy sygnały na Bitmex, które pozwalają mnożyć kapitał również na spadkach. Zapraszamy do artykułu o tym jak zarabiamy na spadkach działając na Bitmex.
Nie zamykamy się jednak jedynie do tych giełd i mamy otwarte umysły na nowe możliwości. Ponadto regularnie publikujemy nasze analizy ICO, czyli walut, które jeszcze nie są dostępne na żadnych giełdach ale można je zakupić prosto od twórców projektów w bardzo niskich cenach!

Jak najbardziej! W naszej grupie znajdują się osoby, które są bardzo doświadczone w inwestowaniu na rynku kryptowalut oraz takie, które swoją przygodę dopiero zaczynają.

Poradniki, które znajdziesz na naszym Dysku Google pozwolą Tobie zdobyć niezbędną wiedzę inwestycyjną niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania.

Kapitał jaki przeznaczasz na inwestycje jest Twoją sprawą indywidualną. Grupa CryptoSignal w żadnym stopniu nie publikuje porad inwestycyjnych ani finansowych. Wszystkie informacje są jedynie naszymi przemyśleniami, wynikającymi z obserwacji rynku.

Pamiętaj, żeby inwestować tylko tyle ile możesz stracić!

Aktualny cennik znajdziesz na dole naszej strony.

Cena jest zależna od waluty w jakiej chcesz dokonać płatności oraz okresu subskrypcji.

Obecnie przyjmujemy płatności w BTC, ETH oraz PLN, za pomocą bezpiecznych płatności PayPal.


Pytania na temat Panelu Klienta (funkcja dostępna od 01.06.2018)

Panel klienta CryptoSignal to autorskie narzędzie naszej grupy zawierające profesjonalne oprogramowanie do obrotu kryptowalutami. Dostęp do Panelu jest nadawany w 24h po wykupieniu subskrypcji oraz obejmuje wszystkie plany subskrypcyjne łącznie z okresem próbnym

W naszym Panelu znajdą Państwo:

 • Skaner Arbitrażowy
 • Portfele Inwestycyjne (możliwość prowadzenia swojego portfolio)
 • Tracker Sygnałów

Na bieżąco rozbudowujemy nasz Panel aby dostarczyć Wam jak najlepszych narzędzi ułatwiających obrót kryptowalutami.

Jeżeli nie jesteś obeznany z arbitrażem na rynku kryptowalut, w najprostszym języku to sytuacja gdy para walutowa XXX/BTC na giełdzie ‚A’ ma niższą wartość niż na giełdzie ‚B’. W tym przypadku zarabiamy na różnicy ceny pomiędzy tymi giełdami, kupując na giełdzie ‚A’, przesyłając walutę na giełdę ‚B’ gdzie ją sprzedajemy.

Skaner arbitrażowy sczytuje w czasie rzeczywistym dane z największych giełd kryptowalut, a następnie pokazuje najkorzystniejsze okazje arbitrażowe. Na ten moment Skaner Arbitrażowy posiada dane z giełd:

 • Binance
 • Bittrex
 • Bitbay
 • Cryptopia
 • HitBtc
 • Kucoin
 • Poloniex

Portfele inwestycyjne, które znajdą Państwo po zalogowaniu się w Panelu Klienta to nic innego jak możliwość prowadzenia portfolio. W niecałe parę sekund dodasz walutę do swojego portfolio i sprawdzisz jaki procent zrobiła ona od momentu zakupu.

Na ten moment mogą dodawać Państwo waluty z giełd:

 • Binance
 • Bittrex
 • Bitbay
 • Cryptopia
 • HitBtc
 • Kucoin
 • Poloniex

Tracker Sygnałów dostępny po zalogowaniu w Panelu Klienta to pierwsze takie narzędzie w Polsce. Analitycy CryptoSignal po dokładnej analizie technicznej i fundamentalnej dodają sygnały do naszego panelu. Sygnał zawiera:

 • parę walutową
 • targety (cenę wyjścia)
 • cenę wejścia i aktualną wartość waluty
 • oraz stop lossa czyli bezpieczną cenę do wyjścia w przypadku innego kierunku kursu niż przewidywany

Na temat płatności, cennika itp.

Tak! Po wypełnieniu danych osobowych, w metodzie płatności kliknij przycisk Bitpay aby zapłacić bezpiecznie w BTC i BCH. Jeżeli jesteś zainteresowany płatnością w innej walucie lub nie chcesz płacić przy użyciu Bitpay napisz do nas na info@cryptosignal.pl

Po przejściu do metod płatności zobaczysz dwie opcje: „Płatność jednorazowa” oraz „Płatność automatyczna„. W przypadku płatności jednorazowej wykupisz dostęp do Grupy VIP i Panelu Klienta na wskazany okres (miesiąc/3 miesiące). Płatność automatyczna oznacza, że co miesiąc z Twojego konta będzie ściągana kwota za okres subskrypcyjny. Płatność automatyczną możesz anulować w każdym momencie logując się na Twoje konto PayPal.

Płatność jednorazową opłacisz zarówno w PLN jak i kryptowalucie. Płatność automatyczna jest dostępna jedynie dla PLN przy wykorzystaniu bezpiecznych płatności PayPal.

Uprawnienia VIP w Grupie Discord oraz w Panelu Klienta zostają dodane od razu po zweryfikowaniu płatności oraz danych osobowych. Jeżeli w przeciągu 24h nikt się do Ciebie nie odezwie napisz do nas na info@cryptosignal.pl.

Jeżeli nie chcesz co miesiąc odnawiać susbskrypcji, wybierz opcję „Płatność automatyczna” w metodach płatności. Opcja ta jest możliwa jedynie przy płatności w PLN przez PayPal.

Tak! W trakcie podawania danych osobowych zaznacz box „Dane do faktury” oraz wypełnij wszystkie wymagane pola. Faktura zostanie Tobie przesłana w przeciągu 7 dni roboczych.